MENU
Aula_close Layer 1

Personale

Initialer Fornavn Efternavn Primær afdeling
AA Anne Asmussen 7.- 9. årgang              
AJ Anja Juhl Spec. afdelingen 
AK Anne Marie Lykkebjerg Korsgaard 7.- 9. årgang 
Ar Arne Bæk Laursen 7.- 9. årgang 
BB Bente Bennetzen 0. - 6. årgang
BC Brian Kenn Christensen 0. - 6. årgang
BH Birgit Holm Lundsgaard 0. - 6. årgang
BR Brian Nissen Spec. afdelingen 
CC Charlotte Cato Skolesekretær
CG Claus Græsholm 7.- 9. årgang 
DJ Martin Dannevang Jensen Spec. afdelingen 
DL Dean Adler  Lind 0. - 6. årgang
EC Ellen Christensen Spec. afdelingen
EJ Eva Vindbjerg Jacobsen 0. - 6. årgang
FH Farid Helmand 0. - 6. årgang
GJ Gunver Møllevang Jakobsen Skolesekretær
Ha Malene Nyberg Hamann 0. - 6. årgang
HH Hanne Hass Winther 0. - 6. årgang
HM Henrik Hauge Mouritsen Spec. afd. 
HN Hanne Nielsen SFO-leder
HQ Hanne Qvist Isak UU-vejleder
HS Henning Simonsen 7.- 9. årgang 
HV Helle Vestergaard Skoleleder
IF Ida Marie Fjeldborg Spec. afdelingen 
JA Jette Nørby Andersen 7.- 9. årgang 
JB Johan Christian Brok Spec. afdelingen 
JC Jonna Christiansen Spec. afd. 
JK Jesper Lindegaard Karkov Afd.leder Udskolingen
JM Jesper Hernøe Møgelvang Spec. afdelingen 
JT Jan Tidemand Jørgensen Spec. afdelingen 
Ka Karen Jensen Spec. afdelingen 
KD Kevin Damgaard Ibh Spec. afdelingen  
KE Kirsten Ertmann Spec. afdelingen  
KLL Karen Lindved Lauenstein Vikar
KM Kia Møgelvang 0. - 6. årgang
KN Kamilla Norup Hansen Teknisk servicemedarbejder
KR Kirsten Mølgaard Nissen Ungeklassen 
KS Katrine Skov Dam 0. - 6. årgang
LB Lene Bechgaard Rasmussen 7.- 9. årgang 
LK Louise Kousgaard Pedersen 0. - 6. årgang
Ma Maj-Britt Rold Spec. afd. 
MF Michael Flinker 0. - 6. årgang
MJ Mætte Just Spec. afd. 
MK Michelle Kruse 0. - 6. årgang
MM Mia Meier Nøkkentved 0. - 6. årgang
MR Mona Rosendahl SFO
MS Mette Stidsen Spec. afdelingen  
Mu Helene Munk Sørensen 7.- 9. årgang 
Martin Oliver Dengsø 0. - 6. årgang
NW Nete Wittorff Kjærgaard 0. - 6. årgang
PC Pia Lyngby Christensen Spec. afdelingen 
PE Peter Caspersen Afd.leder Spec. afdelingen
PH Poul-Henrik Jensen Teknisk serviceleder
PT Pernille Skovby Thomassen 7.- 9. årgang 
RD Rikke Nielsen Spec. afdelingen 
RJ Rikke Holtet Kjær Jørgensen 0. - 6. årgang
RK Rikke Kastrup Mortensen Spec. afdelingen 
SD Søren Dencker Eriksen 7.- 9. årg. 
SDE Søren Dejrup Ejsing Spec. afd.
Se Miladinka Seric SFO
SH Sarah Holm Linnet 7. - 9. årgang
SI Simon Ette Ilsøe Spec. afdelingen 
SL Susanne Lund Overgaard Spec. afdelingen 
SS Stine Ingemann Singers Spec. afdelingen 
TB Tania Boye Mikkelsen 7.- 9. årgang 
TI Tine Kaas Hansen Spec. afdelingen  
TJ Tina Juhl Bødker Spec. afdelingen 
TM Teresa Nørgaard Markussen Spec. afdelingen 
TN Thomas Wiwe Nissen Spec. afdelingen  
To Tony Jørgensen Spec. afdelingen  
TR Trine Witt Refsgaard 0. - 6. årgang
TS Tessa Sølund Poulsen 0. - 6. årgang
TT Tove Maria Otte Ungeklassen
TV Tina Alrø Vest Spec. afdelingen
UM Ulrik Mikkelsen Hansen 7.- 9. årg. 
WJ Wickie  Jørgensen Afd.leder 0.-6. årgang
ADS Andreas Due Simonsen Vikar
IRA Ida Rossing Andersen Vikar
JHA Julie Hansen Vikar
LM Liselotte Mikkelsen Vikar
SWI Steven Richard Williams Vikar